Citi tev piemēroti piedāvājumi
Uz augšu
Buy_and_go_50
-50%

Rīgas Viļņi: žurnālu Pastaiga, Patiesā Dzīve un Rīgas viļņi abonements + Disco Cosmetics dāvanu karte Ls 10 vērtībā -50%

10.22 - 11.23 Ls
20.43 - 22.57 Ls
 • Piedāvājums vairs nav spēkā
  • Līdz beigām
  • Nopirkts 77
 • Kupons derīgs no 26.03.2013 līdz 10.04.2013
 • Tagad un vienmēr 100% droši pirkumi – Cherry garantē Tev kvalitatīvu pirkumu! Gadījumā, ja, izmantojot kuponu, būsi saskāries ar nepatīkamu pieredzi, droši ziņo par to uz kvalitate@cherry.lv un saņem samaksāto atpakaļ! Uzzini, kā darbojas Cherry 100% garantija!
 • Izmanto iespēju iegādāties žurnālu "Pastaiga", "Patiesā Dzīve" un "Rīgas viļņi" abonementu par 50% lētāk!
 • Iegādājoties Cherry kuponu, izvēlies:
 • Žurnāla "Pastaiga" 10 mēnešu abonements + Disco Cosmetics dāvanu karte Ls 10 vērtībā
  - Ls 10.22 (standarta cena - Ls 20,43)
 • Žurnāla "Patiesā Dzīve" 12 mēnešu abonements + Disco Cosmetics dāvanu karte Ls 10 vērtībā
  - Ls 10.50 (standarta cena - Ls 20,99)
 • Žurnāla "Rīgas Viļņi" 5 mēnešu abonements + Disco Cosmetics dāvanu karte Ls 10 vērtībā
  - Ls 11.23 (standarta cena - Ls 22,57)
 • Ja pieteikuma anketu aizpildīsi līdz 28.03.2013., tad pirmo žurnāla numuru saņemsi aprīlī, ja pēc norādītā datuma - maijā
 • Disco Cosmetcs dāvanu kartes kods tiks nosūtīts uz pieteikumā norādītā mobolā tālruņa numuru. DC dāvanu kartes derīguma termiņš: 30.06.2013.
 • Lai reģistrētu Cherry kuponu un abonētu žurnālu, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu
  - žurnālam "Pastaiga"
  - žurnālam "Patiesā Dzīve"
  - žurnālam "Rīgas viļņi"
 • Cenas attiecas uz piegādi Latvijā
 • Aicinām pārbaudīt piegādes adresi Latvijas pasta mājaslapā!
 • Šajā akcijā Tu vari iegādāties neierobežotu skaitu kuponu (lai dāvinātu citiem) un pats izmantot 1 kuponu. Kupona atlaide nesummējas ar citām izdevniecības atlaidēm, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem

Rīgas Viļņi

Latvijā biezākais un populārākais nedēļas TV un izklaides žurnāls, ko iemīļojuši un visas nedēļas garumā izmanto vairāki desmiti tūkstoši ģimeņu. Vismaz 55 televīzijas kanālu programmas, jaunāko filmu apskats Rīgas kinoteātros, vienīgā Latvijas Radio kanālu programma Latvijas presē, kā arī aktuāla un vērtējoša informācija par televīziju piedāvātajiem jaunumiem un saturu: ziņas, reportāžas, intervijas, plaša izklaides pasākumu afiša, horoskopi un krustvārdu mīklas.

Periodiskums – 1 reizi nedēļā, ceturtdienās.

Pastaiga

Modes un dzīves stila žurnāls īpašiem lasītājiem. Tiem, kas apzinās savu vērtību un dažādos laikos prot atšķirt īstas lietas no parastām. Augsti kompetentā komanda sniedz lasītājam galveno – precīzu informāciju par visu jaunāko, stilīgāko un aktuālāko modē, dizainā, dzīvesstilā un skaistumā, auto un tehnikas jomā, gardēžu pasaulē, radot klātbūtnes efektu, sajūtu, ka esi uzzinājis svarīgāko, turklāt vērtīgi pavadījis laiku. Aktualitāšu analīzi palīdz veikt nozares labāko speciālistu komentāri un viedokļi, intervijas ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem un jomas ekspertiem.

Periodiskums - 1 reizi mēnesī

Patiesā Dzīve

Aktuāli temati un aizraujoši stāsti augstas klases žurnālistu un populāru rakstnieku izpildījumā. Vairāk dvēseles, vairāk gudrības, vairāk lepnuma, vairāk mīlestības nekā citos žurnālos ar līdzīgiem nosaukumiem.

Psiholoģija, ezoterika, filozofija, mistika, reliģija, zinātne, medicīna, sabiedrībā populāru, pazīstamu un ne tik populāru, bet ne mazāk interesantu cilvēku pieredze. Attiecības un problēmu raksti; vēsturiski nozīmīgas un pārdabiski neparastas spēka vietas; skandāli un kuriozi; Latvijas lauki un plašā pasaule. Par to visu – žurnāla “Patiesā Dzīve”, patiesi no sirds un ik reizes uz visiem simts!

Periodiskums - 2 reizes mēnesī.

Izdevniecība Rīgas Viļņi veido arī ziņu portālu kasjauns.lv, kas strauji iekarojis lasītāju interesi un ir viens no populārākajiem portāliem Latvijā.

Uzzini vairāk: www.rigasvilni.lv


Rīgas ViļņiKaļķu iela 15, Rīga

+371 67842571

+371 67842577

info@rigasvilni.lv

Klientu atbalsta dienests

Phone Sazinieties ar mums

+371 27 242 242
(P-Pk; 8:00 - 17:00)
info@cherrymedia.lv

Atgriešana
Vai vēlaties rēķinu?


SIA „Izdevniecības Rīgas Viļņi”
40003363975

Kalķu iela 15-8, Rīga, LV -1050

* Cena norādīta ar PVN
Cherry iesaka